Сб, 27.04.2024, 08:27

Головна » 2017 » Лютий » 07
Ф55 Мешканець Марківщини судитимуть за незаконну порубку лісу
Марківським відділом Старобільської місцевої прокуратури спрямовано обвинувальний акт до суду стосовно мешканця Марківського району за здійснення незаконної порубки лісу.
24.01.2017 мешканець Марківського району, знаходячись в майстерській дільниці Марківського лісництва ДП «Біловодське ЛМГ», що знаходиться на території природно-заповідного фонду, а саме в межах загальнозоологічного заказника місцевого значення "Гераськівський", шляхом спилювання, здійснив незаконну порубку дерева породи «Сосна Кримська», чим спичинив ДП "Біловодське ЛМГ" шкоду на суму приблизно 2 тис. грн.
Довідково: санкція ч. 1 ст. 246 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на той самий строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк, з конфіскацією незаконно добутого.

Начальник ... Читати далі »
Переглядів: 284 | Додав: mar_possovet | Дата: 07.02.2017 | Коментарі (0)