Пн, 29.04.2024, 23:57

Головна » 2017 » Жовтень » 18
Оголошення
19 жовтня 2017 року об 11:00 ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках програми ПРООН «Відновлення врядування та примирення на територіях України, що постраждали від кризи» ініціює проведення групи стосовно підготовки до добровільного об’єднання громади. Захід відбудеться в приміщенні Марківської районної державної адміністрації. Запрошуємо представників органів місцевого самоврядування, громадських активістів, представників бізнесу та усіх зацікавлених осіб для обговорення та проведення консультацій з питань децентралізації.

Захід відбудеться в рамках проекту «Надання консультаційних послуг щодо сприяння добровільному процесу об’єднання у 13 громадах Донецької та Луганської областях», що реалізується Програмою Розвитку ООН за фінансової підтримки ЄС та виконується ГО «Подільська агенція регіонального розвитку».
Переглядів: 265 | Додав: mar_possovet | Дата: 18.10.2017 | Коментарі (0)