Ср, 15.05.2024, 10:29

Головна » 2018 » Березень » 20
Марківським відділом Старобільської місцевої прокуратури на виконання вимог ст.26 Закону України «Про прокуратуру», ст.22 Закону «Про попереднєув’язнення», галузевого наказу виконувача обов’язків Генерального прокурора України №161-2016, проведено перевірку вимог законодавства України про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення ,пожежнубезпеку, технічної обладнаності та організації діяльності спеціальної установи – ізолятора тимчасовоготримання № 4 Головного управління Національної поліції в Луганській області.
В ході проведення перевірки було виявлено численні порушення вимог законодавства України. Зокрема, мають місце порушення низки норм належного матеріального – побутового, медико – санітарного забезпечення в’язнів та вимог Правил пожежної безпеки України, що, в свою чергу,призводить до порушень конституційних прав громадян, тане повною мірою відповідають вимогам чинного законодавства та міжнародним нормам і стандартам.
З метою усунення вк ... Читати далі »
Переглядів: 234 | Додав: mar_possovet | Дата: 20.03.2018 | Коментарі (0)