Вт, 07.05.2024, 06:08

Головна » 2018 » Червень » 21
Порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності у сфері
державної реєстрації прав та бізнесу
Відповідно до Законів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» у громадян з’явилась можливість оскаржувати рішення, дії або бездіяльність державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно та державних реєстраторів юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – державні реєстратори прав), суб’єктів державної реєстрації до Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Луганській області.
Куди й на що можна скаржитись?
До Міністерства юстиції України подають скарги:
1) на рішення державного реєстратора про державну реєстрацію прав (крім випадків, коли таке право набуто на підставі рішення суду, а також коли щодо нерухомого майна наявний судовий спір);
2) на рішенн ... Читати далі »
Переглядів: 324 | Додав: mar_possovet | Дата: 21.06.2018 | Коментарі (0)