Чт, 02.05.2024, 13:12

Головна » 2018 » Серпень » 10
ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ НА ТЕРИТОРІЇ МАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ РОБОТИ НА ПРОТЯЗІ 6 МІСЯЦІВ 2018 РОКУ

В умовах складних політичних та соціально-економічних процесів, органами прокуратури вживались належні заходи щодо ефективної реалізації наданих законом повноважень, зміцнення та безумовного дотримання законності у сфері протидії злочинності та корупції,поновлення прав громадян та інтересів держави, притягнення винних осіб до відповідальності, відшкодування спричиненої шкоди.
Запорукою боротьби зі злочинністю, у тому числі кримінальними правопорушеннями у корупційній сфері, є належна організація роботи,методичнезабезпечення та взаємодія між правоохоронними органами, у зв`язку з чим Марківським відділом Старобільської місцевої прокуратури протягом 2018 року проведено 1 координаційну нараду керівників правоохоронних органів, 2 спільних семінарських заняття та створено 6 міжвідомчих робочих груп, кожна з яких безпосередньо спрямована на протидію зло ... Читати далі »
Переглядів: 249 | Додав: mar_possovet | Дата: 10.08.2018 | Коментарі (0)