Нд, 05.05.2024, 22:03

42 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

22 грудня 2018 року
смт. Марківка Рішення № 42 – 1 /2018

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Ковбатюк Заріні Костянтинівні, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що знаходиться в межах населеного пункту, на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в Марківській селищній раді за адресою: смт. Марківка, пл. Соборна 14а, Марківського району Луганської області.

Розглянувши заяву гр. Ковбатюк Заріни Костянтинівни, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що знаходиться в межах населеного пункту, на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в Марківській селищній раді за адресою: смт. Марківка, пл. Соборна, 14 а, Марківського району Луганської ... Читати далі »
Переглядів: 304 | Додав: mar_possovet | Дата: 02.01.2019 | Коментарі (0)