Чт, 09.05.2024, 02:38

27 квітня 2016 року Початок роботи сесії о 14.00 годині
смт.Марківка

Місце проведення: Марківська селищна рада

Шановні депутати починаємо роботу 7 сесії VІІ скликання! На 7 сесію VІІ скликання з 26 депутатів прибуло __ депутатів. 7 сесію відкриває та проводить голова Марківської селищної ради Дзюба Ігор Анатолійович. Які будуть пропозиції, щодо початку роботи 7 сесії VІІ скликання Марківської селищної ради? Надходить пропозиція роботу 6 сесії VІІ скликання селищної ради розпочати. Чи будуть у депутатів інші пропозиції? Не надходять. Виноситься на голосування. Хто за те, щоб розпочати роботу 7 сесії VІІ скликання, прошу голосувати? Хто – „за”- __ депутатів, „проти”- __, „утримався”- __? Приймається рішення одноголосно, щодо початку роботу сесії. 7 сесію VІІ скликання оголошую відкритою.

Шановні депутати! На розгляд 7 сесії VІІ скликання виносяться такі питання:

1. Про затвердження Програми святкування Дня Перемоги
Доповідає: селищний голова Дзюба І.А.

2. Про внесення змін до селищної цільової програми «Розвиток та фінансування футбольної команди територіальної громади смт Марківка на 2015-2019 роки.

Доповідає: головний бухгалтер Хаблак К. П.

3. Про внесення змін до доходної частини селищного бюджету та видаткової частини бюджетних призначень по загальному фонду

Доповідає: головний бухгалтер Хаблак К. П.

4. Про встановлення розміру адміністративного збору за реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання.
Доповідає: селищний голова Дзюба І.А

5. Про надання дозволу на укладення договору оренди земельних ділянок загальною площею 0,0029 га для будівництва і обслуговування будівель торгівлі з ТОВ «Мір преси»

Доповідає: спеціаліст ІІ категорії-землевпорядник Рибалка В. Є.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі гр.. Бараненко Сергію Миколайовичу, для будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель та споруд за адресою: смт Марківка вул.. Вишнева, 215.

Доповідає: спеціаліст ІІ категорії-землевпорядник Рибалка В. Є.

7. Про надання згоди на передачу в суборенду земельної ділянки наданої Марківському РСТ

Різне.

Шановні депутати! Чи будуть у депутатів інші пропозиції, доповнення, зміни щодо запропонованого порядку денного 7 сесії VІІ скликання? Не надходять. Хто за такий порядок денний, прошу голосувати. Порядок денний 7 сесії VІІ скликання затверджується одноголосно голосами __ депутатів.

Шановні депутати! Нам необхідно затвердити регламент роботи:

- для розгляду першого питання по сьоме питання до ____ хвилин
- для розгляду питання «Різне» до ____ хвилин

Роботу 7 сесії VІІ скликання закінчити за __ годин без перерви.

Шановні депутати! Чи будуть у депутатів інші пропозиції, щодо запропонованого регламенту роботи 7 сесії VІІ скликання? Виноситься на голосування. Хто – „за”- __ депутатів, „проти”- __ депутатів,
„утримався” – __ депутатів? Регламент 7 сесії VІІ скликання затверджується одноголосно.

Шановні депутати! Переходимо до розгляду першого питання порядку денного 7 сесії VІІ скликання:
Переглядів: 312 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0