Чт, 02.05.2024, 02:45

Головна » 2019 » Серпень » 23 » порядок денний 2 сесії
порядок денний 2 сесії
пленарного засідання чергової другої сесії
Марківської селищної ради
сьомого скликання

16 серпня 2019 року Початок: 10.00
смт Марківка Зала засідань райдержадміністрації

1. Про затвердження Регламенту Марківської селищної ради
Доповідає: селищний голова Марківської селищної ради І.А. Дзюба.

2. Про внесення змін до бюджету Бондарівської сільської ради на 2019 рік.
Доповідає: селищний голова Марківської селищної ради І.А. Дзюба

3. Про внесення змін до бюджету Кризької сільської ради на 2019 рік.
Доповідає: селищний голова Марківської селищної ради І.А. Дзюба

4. Про внесення змін до бюджету Ліснополянської сільської ради на 2019 рік.
Доповідає: селищний голова Марківської селищної ради І.А. Дзюба

5. Про внесення змін до бюджету Сичанської сільської ради на 2019 рік.

6. Про внесення змін до бюджету Марківської селищної ради

7. Про оплату праці селищного голови
Доповідає: селищний голова Марківської селищної ради І.А. Дзюба

8. Про затвердження Положення про старосту Марківської селищної ради.
Доповідає: селищний голова Марківської селищної ради І.А. Дзюба.

9. Про зміну чисельності та персонального складу виконавчого комітету Марківської селищної ради

10. Про внесення змін до складу постійних комісій Марківської селищної ради
Доповідає: селищний голова Марківської селищної ради І.А. Дзюба

11. Про включення підписанта об՚єднаних сільських рад на період їх реорганізації

12.Про надання згоди взяття на баланс майна
Доповідає: селищний голова Марківської селищної ради І.А. Дзюба

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Петренко Ігорю Володимировичу, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що знаходиться в межах населеного пункту, на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в Марківській селищній раді за адресою: смт Марківка, пр. Південний,11, Марківського району Луганської області (кадастровий номер 4422555100:07:002:0240)
Доповідає: спеціаліст 2-ї категорії-землевпорядник Марківської селищної ради Самардакова О.М.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Петренко Ігорю Володимировичу, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що знаходиться в межах населеного пункту, на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в Марківській селищній раді за адресою: смт. Марківка, пр.Південний, 11, Марківського району Луганської області (кадастровий номер 4422555100:07:002:0239)

15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Семенченко Ірині Сергіївні, для будівництва індивідуальних гаражів, що знаходиться за адресою: смт Марківка, пров. Лермонтова, 14а/2, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Марківській селищній раді Марківського району Луганської області.

16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 15 років гр. Іваненко Олександру Сергійовичу, для ведення городництва, за адресою: смт. Марківка, (в районі вул. Першотравневої та верб) на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в Марківській селищній раді Марківського району Луганської області.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Глазун Олені Геннадіївні та Кумовій Вікторії Геннадіївні, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру, враховується в Марківській селищній раді за адресою: смт. Марківка, вул. Вишнева, буд. 99 Марківського району Луганської області.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жаріковій Дар՚ї Валеріївні, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру, враховується в Марківській селищній раді за адресою: смт Марківка, вул. Центральна, буд. 101 Марківського району Луганської області

19. Про затвердження детального плану території частини смт Марківка Марківського району Луганської області (в районі вул. Центральна, кв. Молодіжний, пров. Південний)

20. Про затвердження детального плану території частини території по вул. Деркульська буд. 20б та 20в с. Деркулове Марківського району Луганської області Про затвердження детального плану території частини смт Марківка Марківського району Луганської області( в районі вул. Центральна, кв. Молодіжний, пров. Південний)

Селищний голова Ігор ДЗЮБА