Сб, 27.04.2024, 08:42

проведення соціально-культурного
заходу Марківської селищною радою у 2017 році
«Масляна»

Відповідно до п.22 розділу 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні “, Марківська селищна рада вирішила :

1.Затвердити Програму проведення соціально-культурного заходу Марківською селищною радою у 2017 році «Масляна», згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань формування бюджету, фінансів та економічних питань селищної ради.

Селищний голова І.А.Дзюба

рішенням Марківської селищної ради
від 2017 р. № 15- /2017

ПРОГРАМА
І. ОБҐРУНТУВАННЯ
Селище Марківка – є адміністративним центром району, з чисельністю населення 6 тисяч чоловік. Також до селищної ради входить село Деркулове.
Життя громади складається не тільки з буднів, у її календарі неодмінно є і свята – державні, професійні, народні. У родині, якою є Марківська територіальна громада склалися свої традиції їх святкування.
Під час проведення святкових заходів виконавчий комітет селищної ради вшановує трудові колективи чи окремих людей, які зробили вагомий внесок у вирішення проблем територіальної громади, у ході виконання програми соціально-економічного розвитку; підводить підсумки конкурсів, оголошених з метою залучення населення до процесу благоустрою селища, підтримки в ньому належного санітарного стану. Це стимулює активність мешканців громади, заохочує їх на нові добрі справи на користь територіальної громади.

ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА
Ця програма визначає основні напрямки використання коштів на проведення соціально-культурних заходів у 2017 році. Вона дасть змогу планомірно розподілити кошти, охопити всі сфери соціально-культурного життя територіальної громади, врахувати конкретні потреби всіх верств населення і реалізувати основні завдання щодо вирішення соціальних проблем.

РОЗДІЛ 1.
Мета, пріоритетні напрямки
Мета програми полягає у створенні організаційних механізмів:
• залучення всіх категорій та верств населення до відзначення державних та народних свят, проведення соціально-культурних заходів, збереження історичних, національних традицій, нагородження громадян за активну життєву позицію, котрі беруть активну участь в соціально-культурному житті Марківської селищної ради;
• розвитку фізичної культури та спорту, пропаганди здорового способу життя;
• підтримки громадських дитячих, молодіжних, організацій, товариств інвалідів, які працюють на території селища та села селищної ради, їх ініціатив у вирішенні соціальних проблем.

Пріоритетні напрямки:
• відзначення заслуг певних категорій громадян;
• підтримка талановитої молоді, ініціатив громадських
організацій;
• стимулювання активності громадян в питаннях благоустрою;
• охорона культурної спадщини;
• розвиток спорту та пропаганда здорового способу життя;
• створення умов для підвищення рівня загальної культури населення;
• підтримка громадських ініціатив щодо вирішення соціальних проблем громади.

Заходи:
№ з/п Назва та передбачуваний захід Термін виконання
1. Святкування «Масляної» (вул. Центральна, біля РБК)
24 лютого
2. Святкування «Масляної» (вул.. Центральна, біля сільського клубу «Мрія» 25 лютого
3. Святкування «Масляної» (вул.. Єременка, біля сільського клубу «Україна») 26 лютого
РОЗДІЛ 2
Нормативно – правове та організаційне забезпечення програми
Реалізація програми передбачає тісну взаємодію органу місцевого самоврядування, органів державної влади та всіх мешканців селища та села селищної ради.
Організацію, контроль за виконанням програми забезпечує виконком Марківської селищної ради.
Організація заходів відбувається згідно ст. 67 КЗпП України, Указів Президента України “Про встановлення днів професійних свят”, рішень виконкому Марківської селищної ради.

РОЗДІЛ 3
Фінансове забезпечення програми
Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів селищного бюджету, відповідно до кошторисних призначень Марківської селищної ради.

РОЗДІЛ 4
Контроль за виконанням програми
Контроль за виконанням Програми організовує постійна комісія селищної ради з питань формування бюджету, фінансів та економічних питань селищної ради.

РОЗДІЛ 5
Очікувані результати виконання Програми
Завдяки створеним організаційним механізмам на території Марківської селищної ради будуть залучені всі категорії населення до відзначення народного свята, забезпечено збереження історичних, національних традицій; зроблено суттєві кроки у напрямку розвитку фізичної культури та спорту, пропаганди здорового способу життя; здійснено підтримку ініціатив громадських дитячих, молодіжних, ветеранських організацій, товариств інвалідів тощо, що приведе до позитивних змін у вирішенні соціальних проблем.
Очікується налагодження ефективного використання коштів на користь всіх членів територіальної громади.

Селищний голова І.А.Дзюба
Переглядів: 261 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0