Сб, 04.05.2024, 01:21

Забезпечення дровами ветеранів 2 світової війни
на 2017 рік

І. Загальні положення.
Програма забезпечення ветеранів війни дровами на 2017 рік (далі – Програма) розроблена з метою виконання вимог Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту” та Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” від 23 лютого 2006 року № 3505-IV.
А також надання передбачених для них законодавством пільг виникає необхідність поліпшити умови забезпечення цієї категорії дровами.
На підставі ст. 26 та 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» для більш якісного обслуговування цієї категорії жителів територіальної громади смт Марківка необхідно затвердити відповідну Програму та передбачити в бюджеті її фінансування.

ІІ. Мета та завдання Програми.
Метою цієї Програми є підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни, поліпшення їх побутових умов.
Основними завданнями Програми є:
забезпечити безоплатне отримання ветеранами 2 світової війни дровами;
проведення своєчасних закупівелі дров.

ІІІ. Фінансове забезпечення Програми.
Фінансування заходів Програми здійснюється відповідно до законодавства України за рахунок коштів селищного бюджету згідно розрахунку.
Для покращення стану фінансування Програми можуть бути залучені також кошти бюджетів інших рівнів, благодійних організацій і фондів та кошти з інших джерел, передбачені чинним законодавством.

ІV. Координація дій та контроль за виконанням Програми.
Координація дій та здійснення контролю за виконанням Програми, а також відповідальність за цільове використання коштів, виділених на реалізацію заходів Програми, покладається на виконавчий комітет Марківської селищної ради
V. Очікувані результати.
Виконання Програми дозволить зміцнити здоров’я ветеранів, більш якісно проводити роботи з питань покращення побутових умов ветеранів.
Переглядів: 277 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0