Чт, 02.05.2024, 01:25

Про внесення змін до
складу постійних комісій
Марківської селищної ради

З метою вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до компетенції Марківської селищної ради, здійснення контролю за виконанням рішень Марківської селищної ради та її виконавчого комітету, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада
вирішила:
1. Внести зміни до складу постійних комісій з питань діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, зміцнення законності; з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення; з питань земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища, затверджених рішенням Марківської селищної ради від 25.07.2019 № 1-9/2019 та викласти його у новій редакції, що додається.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, зміцнення законності та правопорядку.

Селищний голова Ігор ДЗЮБА
Переглядів: 156 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0