Нд, 05.05.2024, 00:44

24 жовтня 2019 року
смт. Марківка Рішення № 5-11/2019

Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у
приватну власність гр.Клименко Лілії Василівні,
для ведення особистого селянського господарства,
що знаходиться в межах населеного пункту,
на території, яка за даними державного земельного
кадастру враховується в Ліснополянській
сільській раді за адресою : с.Лісна Поляна,
Марківського району Луганської області

Розглянувши заяву гр. Клименко Лілії Василівни, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Ліснополянській сільській раді за адресою : с.Лісна Поляна, Марківського району Луганської області; керуючись ст.ст.143,144 Конституції України, ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12,118,121,122,186 Земельного кодексу України сесія селищної ради
в и р і ш и л а :

1. Затвердити проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр.Клименко Лілії Василівні для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Ліснополянській сільській раді за адресою : с. Лісна Поляна, Марківського району Луганської області.
2. Передати у приватну власність гр. Клименко Лілії Василівні земельну ділянку, загальною площею 2,0000 га (кадастровий номер 4422586600:12:001:0093)- для ведення особистого селянського господарства (угіддя:рілля -2,0000га) за рахунок земель сільськогосподарського призначення, за адресою : Луганська обл.,Марківськийрайон с.Лісна Поляна, на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в Ліснополянській сільській раді Марківського району Луганської області.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу комісію з питань земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища.

Селищний голова Ігор ДЗЮБА
Переглядів: 156 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0