Сб, 27.04.2024, 11:45

10 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
14 вересня 2016 року
смт. Марківка РІШЕННЯ № 10 – 9 /2016

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 15 років гр. Онопрієнко Олександру Сергійовичу для сінокосіння та випасання худоби за адресою: смт. Марківка, вул. Вишнева, 151 (в кінці городу), на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в Марківській селищній раді Марківського району Луганської області

Розглянувши заяву гр. Онопрієнка Олександра Сергійовича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 15 років, орієнтовною площею – 1,1900 га, для сінокосіння та випасання худоби, розташованої за адресою: Луганська обл., Марківський р-н., смт. Марківка, вул. Вишнева, 151 (вкінці городу); керуючись ст.ст. 143, 144 Конституції України, ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12, 36, 93, 122, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», сесія селищної ради

1. Надати дозвіл гр. Онопрієнко Олександру Сергійовичу виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 15 років орієнтовною площею 1,1900 га, для сінокосіння та випасання худоби (угіддя – сіножаті), за рахунок земель сільськогосподарського призначення, земельна ділянка знаходиться за адресою: 92400, Луганська обл., Марківський р-н., смт. Марківка, вул. Вишнева, 151 (вкінці городу), на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в Марківській селищній раді Марківського району Луганської області.
2. Рекомендувати гр. Онопрієнко Олександру Сергійовичу замовити та виготовити в організації, яка має ліцензію на проведення землевпорядних робіт, відповідний проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Всі витрати покласти на заявника.
3. Термін дії дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки складає 1 (один) рік з моменту винесення даного рішення. У разі пропущення вищезазначеного терміну, дане рішення вважається таким, що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу комісію з питань будівництва, агропромислового комплексу та земельних питань.

Селищний голова І.А.Дзюба
Переглядів: 323 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0