Чт, 02.05.2024, 10:24

ДРУГА СЕСІЯ

16 серпня 2019 року № 2-11/2019
смт Марківка

Про включення підписанта об՚єднаних сільських рад
на період їх реорганізації

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про добровільне об՚єднання територіальних громад», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців», Бюджетного кодексу України та у зв’язку з проведеними виборами, по об’єднанню територіальних громад, на час реорганізаційної процедури Бондарівської сільської ради Марківського району Луганської області, Кризької сільської ради Марківського району Луганської області, Ліснополянської сільської ради Марківського району Луганської області, Сичанської сільської ради Марківського району Луганської області та внесення змін в установчі документи Марківської селищної ради Марківського району Луганської області,

вирішила:
1. Включити до складу осіб, які мають право вчиняти юридичні дії від імені Бондарівської сільської ради Марківського району Луганської області, Кризької сільської ради Марківського району Луганської області, Ліснополянської сільської ради Марківського району Луганської області, Сичанської сільської ради Марківського району Луганської області, без довіреності, у тому числі підписувати договори від імені юридичної особи (Бондарівської сільської ради Марківського району Луганської області, Кризької сільської ради Марківського району Луганської області, Ліснополянської сільської ради Марківського району Луганської області, Сичанської сільської ради Марківського району Луганської області), голову комісії з реорганізації вищевказаних сільських рад, Дзюбу Ігоря Анатолійовича, ідентифікаційний номер 2576815256 з 16 серпня 2019 року до кінця процедури реорганізації.
2. Дане рішення надати державному реєстратору для внесення відповідних змін.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, зміцнення законності та правопорядку .

Селищний голова Ігор ДЗЮБА
Переглядів: 174 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0