Чт, 02.05.2024, 03:24

ДРУГА СЕСІЯ

16 серпня 2019 року № 2-12/2019
смт Марківка

Про надання згоди взяття на баланс майна
Розглянувши лист Регіонального відділення фонду державного майна України по Луганській області щодо передачі державного майна, яке не увійшло до статутного фонду ПрАТ «Бондарівське», але залишилось на його балансі, до комунальної власності Марківської селищної ради, керуючись ст. 26, п. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», ст. 327 Цивільного кодексу України, ст. 7 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Марківська селищна рада
вирішила:
1. Надати згоду взяття на баланс майна, а саме: водопровід по с. Бондарівка 2035 м, 1991 введення в експлуатацію та водопровід 2685 м, 1989 року введення в експлуатацію та артезіанська свердловина № 1 К-4094-г, 1992 року введення в експлуатацію з подальшою передачею майна на баланс громадської організації «Бондарівка».
2. Утворити комісію з питань передачі вказаного об’єкта, до складу якої обов՚язково включити:
- представника Регіонального відділення фонду державного майна України по Луганській області;
- представника ПрАТ «Бондарівське».
3. Надати право селищному голові Марківської селищної ради Дзюбі І.А. підписати акти прийому-передачі майна.
4. Контроль за виконанням рішення покласти постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг.

Селищний голова Ігор ДЗЮБА
Переглядів: 158 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0