Сб, 27.04.2024, 09:45

Головна » 2017 » Лютий » 21 » рішення 12-5

06 грудня 2016 року
смт. Марківка Рішення № 12– 5 /2016

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Онопрієнко Сергію Івановичу для ведення особистого селянського господарства за адресою: смт. Марківка, (по вул. Вишневій), на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в Марківській селищній раді Марківського району Луганської області.

Розглянувши заяву гр. Онопрієнка Сергія Івановича, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,0000 га, земельна ділянка розташована за адресою: смт. Марківка, (по вул. Вишневій), на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в Марківській селищній раді Марківського району Луганської області; керуючись ст.ст. 143, 144 Конституції України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України, сесія селищної ради

1. Депутати не підтримали проект даного рішення та запропонували перенести розгляд даного питання на чергове засідання сесії при умові виїзду постійно діючої комісії з питань будівництва, агропромислового комплексу та земельних питань на місцевість, з оглядом бажаного місця розташування земельної ділянки, за адресою: смт. Марківка, (в кінці домоволодіння № 225 по вул. Вишневій).

Селищний голова І. А. Дзюба
Переглядів: 227 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0