Чт, 02.05.2024, 11:09

16СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

23березня 2017 року
смт. Марківка Рішення №16-14/2017

Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Іваненко Валентині Олексіївні для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення,що знаходиться в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру, враховується в Марківськійселищній раді Марківського району Луганської області.

Розглянувши заяву гр.Іваненко Валентини Олексіївни, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в гр.Іваненко Валентині Олексіївні для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення,що знаходиться в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Марківській селищній раді Марківського району Луганської області; керуючись ст.ст. 143, 144 Конституції України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій»,сесія селищної ради

1. Затвердитипроект землеустроющодовідведенняземельноїділянки у власність гр.ІваненкоВалентиніОлексіївні для веденняособистогоселянськогогосподарства за рахунок земель сільськогосподарськогопризначення,щознаходиться в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадаструвраховуєтьсявМарківськійселищнійрадізаадресою: смт. Марківка, вул.Першотравнева, МарківськогорайонуЛуганськоїобласті.
2. Передати у приватну власність гр. Іваненко Валентині Олексіївні земельні ділянкизагальною площею 0,4300га (кадастровий номер 4422555100:17:001:0059,4422555100:17:001:0058) –для ведення особистого селянського господарства (угіддя-пасовища) за адресою: 92400, Луганська обл., Марківський р-н., смт. Марківка, вул. Першотравнева, на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в Марківській селищній раді Марківського району Луганської області.
3. Контроль за виконаннямданогорішенняпокласти на постійнодіючукомісію з питаньбудівництва, агропромислового комплексу та земельнихпитань.

Селищний головаІ.А.Дзюба
Переглядів: 366 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0