Чт, 02.05.2024, 04:10

Головна » 2017 » Травень » 16 » рішення 17-9
05 травня 2017 року
смт. Марківка Рішення № 17 – 9 /2017

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на 49 років з правом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Світлицькій Ніні Степанівні, за адресою: смт. Марківка, пров. Південний, 4, на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в Марківській селищній раді Марківського району Луганської області.

Розглянувши заяву гр. Світлицької Ніни Степанівни щодо оформлення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років з правом викупу, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, орієнтовною площею 0,0610 га, на якій розташована нежитлова будівля, яка є її власністю, згідно витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно № 51422670 від 05.01.2016р., земельна ділянка розташована за адресою: смт. Марківка, пров. Південний, 4; керуючись ст.ст. 143, 144 Конституції України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 36, 93, 122, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», сесія селищної ради
1. Надати дозвіл гр. Світлицькій Ніни Степанівни на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років з послідуючим правом викупу орієнтовною площею 0,0610 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: 92400, Луганська обл, Марківський р-н, смт. Марківка, пров. Південний, 4, на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в Марківській селищній раді Марківського району Луганської області.
2. Рекомендувати гр. Світлицькій Ніни Степанівни замовити та виготовити в землевпорядній організації, яка має ліцензію на проведення землевпорядних робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Всі витрати покласти на заявника.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу комісію з питань будівництва, агропромислового комплексу та земельних питань.

Селищний голова І.А.Дзюба
Переглядів: 286 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0