Чт, 02.05.2024, 03:12

ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

16 серпня 2019 року
смт Марківка Рішення № 2 –18/2019

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), гр. Жаріковій Дар’ї Валеріївні, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру, враховується в Марківській селищній раді за адресою: смт Марківка, вул. Центральна, буд. 101, Марківського району Луганської області.

Розглянувши заяву гр. Жарікової Дар’ї Валеріївни, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру, враховується в Марківській селищній раді за адресою: смт Марківка, вул. Центральна, б.101, Марківського району Луганської області; керуючись ст.ст. 143, 144 Конституції України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, ст. 55 Закону України «Про землеустрій», сесія селищної ради
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жаріковій Дар’ї Валеріївні, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру, враховується в Марківській селищній раді за адресою: смт Марківка, вул. Центральна, б.101, Марківського району Луганської області.
2. Передати у приватну власність гр. Жаріковій Дар’ї Валеріївні, земельну ділянку загальною площею 0,1486 га, із них: 0,1486га (кадастровий номер 4422555100:06:010:0080) - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), (угіддя - малоповерхова забудова - 0,0551 га, рілля- 0,0935 га.) за рахунок земель житлової та громадської забудови населеного пункту за адресою: смт Марківка, вул.Центральна б.101, Марківського району Луганської області.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища

Селищний голова Ігор Дзюба
Переглядів: 170 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0