Сб, 27.04.2024, 18:52

ХУІІІ СЕСІЯ УІІ СКЛИКАННЯ

15 червня 2017 р.
смт.Марківка № 18-1/2017

Про затвердження програми фінансової підтримки
комунальних підприємств смт. Марківка та здійснення
внесків до їх статутних фондів на 2017-2020 роки

З метою забезпечення стабільності та якості виконання робіт комунальними підприємствами смт. Марківка, сприянню подальшого розвитку комунальних підприємств згідно їх функціональних призначень, керуючись ст..144 Конституції України, ст. 26, 64, 65 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада вирішила

1. Затвердити Програму фінансової підтримки комунальних підприємств смт. Марківка та здійснення внесків до їх статутних фондів на 2017-2020 роки.(додаток №1)

2. Комунальним підприємствам «Марківський комунальник» та «Марківський ринок» розробити план на виконання програми.

3. Виконавчому комітету здійснювати загальну координацію, фінансування та моніторинг виконання заходів програми.

4. Заслуховувати щоквартально звіт комунальних підприємств про використання коштів наданих селищною радою.

5. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку та питань фінансів.

Голова Марківської
селищної ради І.А.Дзюба