Сб, 04.05.2024, 12:31

Головна » 2017 » Вересень » 14 » рішення 21-11

04 вересня 2017 року
смт. Марківка Рішення № 21 – 11/2017

Про внесення змін до рішення 14 сесії 7 скликання № 14-16/2017 від 27.01.2017 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру, враховується в Марківській селищній раді за адресою: смт. Марківка, вул. Комунальна, буд. 1, Марківського району Луганської області»

Розглянувши заяву гр. Неудахіна Сергія Віталійовича про внесення змін до рішення 14 сесії 7 скликання № 14-16/2017 від 27.01.2017 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру, враховується в Марківській селищній раді за адресою: смт. Марківка, вул. Комунальна, буд. 1, Марківського району Луганської області», а саме, в зв’язку зі зміною адреси «смт. Марківка, вул. Комунальна, буд. 1» замінити на «смт. Марківка, вул. Комунальна, 1а»; керуючись ст.ст. 143, 144 Конституції України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, ст. 55 Закону України «Про землеустрій», сесія селищної ради
1. Внести зміни до рішення 14 сесії 7 скликання № 14-16/2017 від 27.01.2017 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру, враховується в Марківській селищній раді за адресою: смт. Марківка, вул. Комунальна, буд. 1, Марківського району Луганської області», а саме замінити в преамбулі та текстовій частині даного рішення адресу «смт. Марківка, вул. Комунальна, буд. 1» на адресу «смт. Марківка, вул. Комунальна, буд. 1а».
2. Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійно діючу комісію з питань будівництва, агропромислового комплексу та земельних питань.

Селищний голова І. А. Дзюба
Переглядів: 284 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0