Сб, 27.04.2024, 22:44

Головна » 2017 » Грудень » 19 » рішення 25-7

15 грудня 2017 року
смт. Марківка Рішення № 25 –7 /2017

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності по вул. Центральній (в районі гаражів) в межах смт. Марківка Марківського району Луганської області

З метою впорядкування угідь, забезпечення ведення Державного земельного кадастру, та здійснення контролю за використанням і охороною земель ради керуючись статтями 12, 83, 122 Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель» від 23 травня 2012 р. № 513 , Законом України «Про Державний земельний кадастр», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру» Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної ради:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності по вул. Центральній (в районі гаражів) в межах населеного пункту смт. Марківка Марківського району Луганської області.

2.Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійно діючу комісію з питань будівництва, агропромислового комплексу та земельних питань.

Селищний голова І. А. Дзюба
Переглядів: 278 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0