Нд, 28.04.2024, 08:19

Головна » 2017 » Грудень » 19 » рішення 25-8
15 грудня 2017 року
смт. Марківка Рішення № 25 – 8/2017
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шило Таїсі Микитівні, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру, враховується в Марківській селищній раді за адресою: смт. Марківка, вул. Вишнева, буд. 122 Марківського району Луганської області.
Розглянувши заяву гр. Шило Таїси Микитівни, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру, враховується в Марківській селищній раді за адресою: смт. Марківка, вул. Вишнева, 122, Марківського району Луганської області; керуючись ст.ст. 143, 144 Конституції України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, ст. 55 Закону України «Про землеустрій», сесія селищної ради
1. Скасувати рішення 18 сесії 6 скликання № 18-12/2012 від 17.02.2012 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства, громадянці Шило Таїсі Микитівні, за адресою: смт. Марківка, вул. Енгельса, 122», у зв’язку зі змінами в чинному законодавстві.
2. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шило Таїсі Микитівні, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру, враховується в Марківській селищній раді за адресою: смт. Марківка, вул. Вишнева, 122, Марківського району Луганської області.
3. Передати у приватну власність гр. Шило Таїсі Микитівні, земельну ділянку загальною площею 0,1500 га із них: 0,1500 га (кадастровий номер 4422555100:06:010:0083) - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), (угіддя – 007.01 малоповерхова забудова – 0,0863 га, рілля – 0,0354 га, багаторічні насадження – 0,0283 га) за рахунок земель житлової та громадської забудови населеного пункту за адресою: смт. Марківка, вул. Вишнева, 122, Марківського району Луганської області.
4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійно діючу комісію з питань будівництва, агропромислового комплексу та земельних питань.

Селищний голова І.А.Дзюба
Переглядів: 294 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0