Чт, 02.05.2024, 16:05

27 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

09 лютого 2018 року
смт. Марківка РІШЕННЯ № 27-17/2018

Про встановлення пільги із сплати
земельного податку та податку на нерухоме майно,
відмінне від земельної ділянки, комунальному підприємству
«Марківська районна друкарня» на 2018 рік

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Марківська районна друкарня» в особі директора Шиманської В.В., щодо надання пільги зі сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік, за земельну ділянку, яка знаходиться у постійному користуванні, площею 0,11 га, та нерухоме майно, за адресою: смт. Марківка, пл. Соборна, 5; керуючись статтею 143, 144 Конституції України, пункту 28 частини 1 статті 26, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, сесія селищна рада

1. Перенести розгляд клопотання комунального підприємства «Марківська районна друкарня», щодо надання пільги зі сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік, за земельну ділянку, яка знаходиться у постійному користуванні, площею 0,11 га, та нерухоме майно, за адресою: смт. Марківка, пл. Соборна, 5, на чергове засідання сесії Марківської селищної ради Марківського району Луганської області з долученням документів необхідних для надання пільги.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань формування бюджету, фінансів та економічних питань.

селищний голова І.А. Дзюба
Переглядів: 261 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0