Пт, 03.05.2024, 03:11

Головна » 2018 » Лютий » 16 » рішення 27-8

09 лютого 2018 року
смт. Марківка Рішення № 27 -8/2018

Про внесення змін до договору оренди землі № 12 від 14.05.2014р., укладеного між Марківською селищною радою та ПАТ «Луганське регіональне управління автобусних станцій»

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Регіональне управління автобусних станцій» в особі директора Аліханова М.З., про внесення змін до Договору оренди землі № 12 від 28.04.2014 року, у зв’язку з прийняття рішення на позачергових загальних зборах акціонерів публічного акціонерного товариства «Луганське регіональне управління автобусних станцій» про заміну виду публічного акціонерного товариства «Луганське регіональне управління автобусних станцій» у товариство з обмеженою відповідальністю «Регіональне управління автобусних станцій»; керуючись ст.ст. 19, 143, 144 Конституції України, ст.ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 141 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», п.30 договору оренди землі № 12 від 28.04.2014р., сесія селищної ради
1. Внести зміни до договору оренди землі № 12 від 28.04.2014 року, укладеного між Марківською селищною радою та ПАТ «Луганське регіональне управління автобусних станцій» на земельну ділянку загальною площею 0,2500 га, за адресою: смт. Марківска, пл. Соборна, 1, а саме: в тексті договору «Публічне акціонерне товариство «Луганське регіональне управління автобусних станцій» замінити на «Товариство з обмеженою відповідальністю «Регіональне управління автобусних станцій».
2. Зобов’язати ТОВ «Регіональне управління автобусних станцій» укласти додаткову угоду про внесення змін до договору оренди землі та зареєструвати відповідно до чинного законодавства. Всі витрати покласти на заявника.
3. Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійно діючу комісію з питань будівництва, агропромислового комплексу та земельних питань.

Селищний голова І.А.Дзюба
Переглядів: 241 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0