Вт, 07.05.2024, 10:48

ТРЕТЯ СЕСІЯ

20 вересня 2019 року № 3-1/2019
смт Марківка

Про внесення змін до структури та штатного розпису
Марківської селищної ради

Керуючись пунктами 6, 13 частини 3 статті 42, пунктом 2 статті 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України № 268 від 09.03.2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами), Марківська селищна рада

вирішила:
1. Внести зміни до структури та штатного розпису Марківської селищної ради, а саме:
1.1. Ввести до структури та штатного розпису Марківської селищної ради посади заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету й головного спеціаліста з інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення (додаток 1).
1.2. Створити юридичний відділ Марківської селищної ради у складі:
- начальника відділу;
- головного спеціаліста;
- провідного спеціаліста – юрисконсульта.
1.2.1. Затвердити Положення про юридичний відділ Марківської селищної ради (додаток 2).
1.3. Створити відділ бухгалтерського обліку та звітності Марківської селищної ради у складі:
- начальника відділу-головного бухгалтера;
- провідного спеціаліста – 3 штатні одиниці.
1.3.1. Затвердити положення про відділ бухгалтерського обліку та звітності Марківської селищної ради (додаток 3).
3. Затвердити штатний розпис селищної ради в новій редакції з 20 вересня 2019 року (додаток4).
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Селищний голова Ігор ДЗЮБА
Переглядів: 155 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0