Вт, 07.05.2024, 11:12

ТРЕТЯ СЕСІЯ

20 вересня 2019 року № 3-14/2019
смт Марківка

Про покладання обов’язків із вчинення
нотаріальних дій, вчинення дій щодо ведення
погосподарського обліку

У зв’язку з відсутністю нотаріусів на територіях сіл Бондарівка, Курячівка, Нова-Укрїнка, Кризьке, Сичівка, Лісна Поляна, Марківське, Скородна, Тишківка, Крупчанське, Фартуківка, Сичанське, Караван-Солодкий, Бондарне, Виноградне, Крейдяне, Городище, Лобасово, керуючись Законами України «Про нотаріат», «Про місцеве самоврядування в Україні», Марківська селищна рада

вирішила:
1. Уповноважити Тіщенка Олександра Борисовича, Сущенко Тетяну Іванівну, Паршина Олександра Миколайовича та Криуленка Віктора Павловича, які виконують обов՚язки старост, до обрання на перших виборах старост, як посадових осіб органу місцевого самоврядування та членів виконавчого комітету Марківської селищної ради:
1.1. Вчиняти нотаріальні дії № 1,2,3,4,5, передбачені частиною першою статті 37 Закону України «Про нотаріат», на територіях сіл Бондарівка, Курячівка, Нова-Укрїнка, Кризьке, Сичівка, Лісна Поляна, Марківське, Скородна, Тишківка, Крупчанське, Фартуківка, Сичанське, Караван-Солодкий, Бондарне, Виноградне, Крейдяне, Городище, Лобасово.
1.2. Здіснювати ведення військового обліку згідно чинного законодавства.
1.3. Здійснювати реєстрацію місць проживання (перебування), зняття з реєстрації місць проживання громадян, ведення погосподарського обліку;
1.4. Видавати довідки та інші, передбачені законодавством, документи.
2. Повноваження, переліченні у пунктах 1.1. -1.5. пункту 1 цього рішення, можуть вчинятися лише на території сіл, у яких особа повноважна виконувати обов՚язки старости відповідно до рішення сесії Марківської селищної ради від 25.07.2019 № 1-8/2019.
3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Селищний голова Ігор ДЗЮБА
Переглядів: 141 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0