Вт, 07.05.2024, 09:28

смт.Марківка
Рішення

Про затвердження технічної документації
із землеустрою щодо встановлення (відновлення)
меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Скляр Валентині Романівні

Розглянувши заяву гр.Скляр Валентини Романівни власниці сертифікату на право на земельну частку (пай) колишнього КСП «Мирне» (сертифікат ЛГ №0027755) про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) пай № 2307 (сіножаті) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Сичанській сільській раді Марківського району Луганської області, згідно Земельного кодексу України, Закону України «Про виділення в натурі ( на місцевості ) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Марківської селищної ради № 1-7/2019 від 25.07.2019р. та №1-8/2019р. від 25.07.2019 р. селищна рада
ВИРІШИЛА

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) пай № 2307 (сіножаті), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Скляр Валентині Романівні, власниці сертифікату на право на земельну частку (пай) КСП «Мирне», розташованої за межами населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Сичанській сільській раді Марківського району Луганської області.
2. Передати гр.Скляр Валентині Романівні у приватну власність земельну ділянку загальною площею 2,1026 га, кадастровий номер 4422588800:18:003:0099з цільовим призначенням 01.01. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (угіддя- сіножаті) розташованої за межами населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Сичанській сільській раді Марківського району Луганської області.
3. Приступити до використання земельної ділянки після встановлення меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації права оренди у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу комісію з питань земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища.

Селищний голова І.А.Дзюба
Переглядів: 141 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0