Ср, 08.05.2024, 04:46

ТРЕТЯ СЕСІЯ

20 вересня 2019 року № 3-9/2019
смт Марківка

Про надання дозволу на виплату премії та
матеріальної допомоги для вирішення
соціально-побутових питань у вересні місяці
селищному голові

Керуючись ст. 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», частиною 1 статті 61, частиною 2 статті 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про впорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами, Марківська селищна рада

вирішила:

1. Дозволити надання селищному голові Марківської селищної ради матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.

2. Дозволити виплату премії селищному голові у вересні 2019 року відповідно до Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Марківської селищної ради за рахунок фонду заробітної плати та його економії у розмірі 100% від посадового окладу.
3. Премію та надання матеріальної допомоги проводити в межах коштів на оплату праці.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Селищний голова Ігор ДЗЮБА
Переглядів: 175 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0