Пн, 06.05.2024, 08:32

41СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

17 грудня 2018 року
смт. Марківка Рішення № 41 –5/2018

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), гр. Білашу Станіславу Миколайовичу,для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру, враховується в Марківськійселищній раді за адресою: смт. Марківка, вул. Вишнева, буд. 184, Марківського району Луганської області.

Розглянувши заяву гр. Білаша Станіслава Миколайовича, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру, враховується в Марківській селищній раді за адресою: смт. Марківка, вул. Вишнева, 184, Марківського району Луганської області; керуючись ст.ст. 143, 144 Конституції України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, ст. 55 Закону України «Про землеустрій»,рішенням 4 сесії 7 скликання Марківської селищної ради Марківського району Луганської області № 04-12/2016 від 22.01.2016 року «Про перейменування вулиць», сесія селищної ради
в ирішила:
1. Затвердититехнічну документаціюізземлеустроющодовстановлення (відновлення) межземельноїділянкивнатурі (намісцевості)гр.Білашу Станіславу Миколайовичу, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру, враховується в Марківській селищній раді за адресою: смт. Марківка, вул. Вишнева, 184, Марківського району Луганської області.
2. Передати у приватнувласність гр.Білашу Станіславу Миколайовичу,земельнуділянкузагальноюплощею0,1500га, із них: 0,1500 га (кадастровий номер 4422555100:06:010:0088) - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), (угіддя - малоповерхова забудова – 0,0571 га, рілля – 0,0929 га) за рахунок земель житлової та громадської забудови населеного пункту за адресою: смт. Марківка, вул. Вишнева, 184, Марківського району Луганської області.
3. Контроль за виконаннямданногорішенняпокласти на постійнодіючукомісію з питаньбудівництва, агропромислового комплексу та земельнихпитань.

Т.в.о. голови,
секретар селищної радиЛ.А.Андрієнко