Нд, 05.05.2024, 06:24

43 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

26 лютого 2019 року
смт. Марківка Рішення № 43 – 8/2019

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), гр. Мазнєву Миколі Петровичу та Мазнєвій Світлані Олександрівні, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру, враховується Марківській селищній раді за адресою: смт. Марківка, вул. 20 років Перемоги, буд. 10, Марківського району Луганської області.

Розглянувши заяву гр. Мазнєва Миколи Петровича та гр. Мазнєвої Світлани Олександрівни, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру, враховується в Марківській селищній раді за адресою: смт. Марківка, вул. 20 років Перемоги, 10, Марківського району Луганської області; керуючись ст.ст. 143, 144 Конституції України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, ст. 55 Закону України «Про землеустрій», сесія селищної ради
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мазнєву Миколі Петровичу та Мазнєвій Світлані Олександрівні, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру, враховується в Марківській селищній раді за адресою: смт. Марківка, вул. 20 років Перемоги, 10, Марківського району Луганської області.
2. Передати у спільну сумісну власність гр. Мазнєву Миколі Петровичу та гр. Мазнєвій Світлані Олександрівні, земельну ділянку загальною площею 0,1181 га, із них: 0,1181 га (кадастровий номер 4422555100:09:008:0110) - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), (угіддя - малоповерхова забудова – 0,1181 га) за рахунок земель житлової та громадської забудови населеного пункту за адресою: смт. Марківка, вул. 20 років Перемоги, 10, Марківського району Луганської області.
3. Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійно діючу комісію з питань будівництва, агропромислового комплексу та земельних питань.

Т.в.о. голови,
секретар селищної ради Л.А.Андрієнко