Нд, 05.05.2024, 08:46

П՚ЯТА СЕСІЯ

24 жовтня 2019 року № 5-7/2019
смт Марківка

Про надання дозволу на виплату премії та
встановлення надбавки у жовтні-грудні 2019 року
селищному голові

Керуючись ст. 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», частиною 1 статті 61, частиною 2 статті 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про впорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами, Положенням про преміювання, надання матеріальної допомоги та виплату надбавок працівникам селищної ради, Марківська селищна рада

вирішила:

1. Дозволити виплату премії селищному голові у жовтні-грудні 2019 року відповідно до Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Марківської селищної ради за рахунок фонду заробітної плати та його економії у розмірі 100% від посадового окладу.
2. Встановити селищному голові Марківської селищної ради у жовтні-грудні 2019 року надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50 % посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадових осіб органів місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років.

3. Премію та виплату надбавки проводити з 01 жовтня 2019 року в межах фонду оплати праці.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Селищний голова Ігор ДЗЮБА
Переглядів: 156 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0