Чт, 02.05.2024, 02:37

ДРУГА СЕСІЯ

16 серпня 2019 року № 2-7/2019
смт Марківка

Про оплату праці селищного голови

Керуючись ст. 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», частиною 1 статті 61, частиною 2 статті 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 6 Закону України «Про відпустки», Постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про впорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами, Положенням про преміювання, надання матеріальної допомоги та виплату надбавок працівникам Марківської селищної ради селищна рада:

вирішила:

1. Встановити селищному голові Марківської селищної ради в серпні та вересні місяці надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 % посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадових осіб органів місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Селищний голова Ігор Дзюба
Переглядів: 165 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0