Чт, 28.03.2024, 16:06

Головна » 2019 » Серпень » 27 » Шановні жителі смт. Марківка та Марківського району!
Шановні жителі смт. Марківка та Марківського району!

Повідомляємо Вам, що у 2020 році заплановано проведення Всеукраїнського перепису населення.
На виконання законів України «Про державну статистику», «Про Всеукраїнський перепис населення» та розпоряджень Кабінету Міністрів України від 09 квітня 2008 року № 581-р «Про проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення» (зі змінами) та від 18 липня 2018 року № 504-р « Про проведення пробного перепису населення» відділом статистики у Марківському районі з травня 2019 року розпочато комплекс робіт з підготовки до Всеукраїнського перепису населення. Першочергово проводиться перевірка стану адресного господарства по смт. Марківка та селах Марківського району. Особлива увага зосереджена на наявності аншлагів ( табличок із назвами вулиць, номерних знаків ) на житлових та не житлових будинках. В ході перевірки було виявлено великий відсоток відсутності номерних знаків на житлових будинках.
Враховуючи важливість проведення підготовчих робіт до ВПН-2020 , звертаємося до Вас з проханням звернути увагу на наявність номерного знаку на вашій житловій будівлі. Якщо Вами в ході ремонтних робіт або утеплення будинку було знято номерний знак, прохаємо повернути його, або позначити номер будинку фарбою.
Дякуємо за розуміння!
Переглядів: 152 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0