Сб, 04.05.2024, 13:37

Головна » 2017 » Квітень » 19
Посадову особу комунального підприємства
судитимуть за службову недбалість

Марківським відділом Старобільської місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно посадової особи комунального підприємства за фактом неналежного виконання свої службових обов’язків (ч. 2 ст. 367 КК України).
Посадовою особою одного з комунальних підприємств, через недбале ставлення до своїх обов’язків, належним чином не здійснено перевірку актів прийому виконаних робіт внаслідок чого підрядником завищено обсяг виконаних робіт при здійснені капітального ремонт будівлі дошкільного навчального закладу на суму 150 тис. грн., чим спричинено шкоду державі на відповідну суму.
Натепер обвинувальний акт за вказаним фактом направлено до суду.
Довідково: санкція ч. 2 ст. 367 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльні ... Читати далі »
Переглядів: 284 | Додав: mar_possovet | Дата: 19.04.2017 | Коментарі (0)

Мешканця Марківщини притягнуто до
кримінальної відповідальності за надання хабара поліцейському!

Марківським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано державне (публічне) обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно місцевого мешканця за фактом пропозиції та надання ним неправомірної вигоди службовій особі (ч. 1 ст. 369 КК України).
Встановлено, що у період з 09.01.2017 по 14.01.2017 раніше судимий мешканець смт. Марківка Луганської області порушив правила адміністративного нагляду, встановлені Марківським районним судом, після чого 16.01.2017 запропонував та надав дільничному інспектору поліції неправомірну вигоду у розмірі 1500 грн задля нездійснення адміністративного нагляду стосовно нього.
Вирок Марківського районного суду чоловіка визнано винним та засуджено до штрафу у розмірі 8500 грн.

Начальник Марківського відділу
Старобільської місцевої прокуратури
Луганської області юрист 3 класу О. Романенко
Переглядів: 247 | Додав: mar_possovet | Дата: 19.04.2017 | Коментарі (0)