Сб, 04.05.2024, 20:46

Головна » 2017 » Квітень » 19 » Посадову особу комунального підприємства судитимуть за службову недбалість
Посадову особу комунального підприємства судитимуть за службову недбалість
Посадову особу комунального підприємства
судитимуть за службову недбалість

Марківським відділом Старобільської місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно посадової особи комунального підприємства за фактом неналежного виконання свої службових обов’язків (ч. 2 ст. 367 КК України).
Посадовою особою одного з комунальних підприємств, через недбале ставлення до своїх обов’язків, належним чином не здійснено перевірку актів прийому виконаних робіт внаслідок чого підрядником завищено обсяг виконаних робіт при здійснені капітального ремонт будівлі дошкільного навчального закладу на суму 150 тис. грн., чим спричинено шкоду державі на відповідну суму.
Натепер обвинувальний акт за вказаним фактом направлено до суду.
Довідково: санкція ч. 2 ст. 367 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Тимчасово виконувач обов’язків
заступника керівника