Чт, 02.05.2024, 22:22

добровільного об’єднання
територіальних громад
та її громадське обговорення

На підставі ч. 1-3 ст. 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», п. 20 ч. 4 ст. 42, ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування»:

1. Пропоную ініціювати добровільне об’єднанняМарківської селищної територіальної громади селища Марківка, села ДеркуловеМарківського району Луганської області, Бондарівської сільської територіальної громади сіл Нова Україна, Курячівка, БондарівкаМарківського району Луганської області, Ліснополянської сільської територіальної громади сіл Лісна Поляна, Фартухівка, Крупчанське, Марківське, Скородна, ТишківкаМарківського району Луганської області,Гераськівської сільської територіальної громади сіл Гераськівка, РудівкаМарківського району Луганської області,Кризької сіль ... Читати далі »
Переглядів: 355 | Додав: mar_possovet | Дата: 23.05.2018 | Коментарі (0)