Пт, 03.05.2024, 01:25

Головна » 2018 » Травень » 23 » Про пропозицію щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення

від 18 травня 2018 року № 25

Про пропозицію щодо ініціювання
добровільного об’єднання
територіальних громад
та її громадське обговорення

На підставі ч. 1-3 ст. 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», п. 20 ч. 4 ст. 42, ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування»:

1. Пропоную ініціювати добровільне об’єднанняМарківської селищної територіальної громади селища Марківка, села ДеркуловеМарківського району Луганської області, Бондарівської сільської територіальної громади сіл Нова Україна, Курячівка, БондарівкаМарківського району Луганської області, Ліснополянської сільської територіальної громади сіл Лісна Поляна, Фартухівка, Крупчанське, Марківське, Скородна, ТишківкаМарківського району Луганської області,Гераськівської сільської територіальної громади сіл Гераськівка, РудівкаМарківського району Луганської області,Кризької сільської територіальної громади сіл Кризьке, СичівкаМарківського району Луганської області,Кабичівської сільської територіальної громади сіл Кабичівка, Веселе, Липове Марківського району Луганської області, Сичанської сільської територіальної громади сіл Лобасово, Виноградне, Бондарне, Сичанське, Крейдяне, Городище, Караван Солодкий Марківського району Луганської області, Краснопільської сільської територіальної громади сіл Красне Поле, Первомайське, Височинівка, КаськівкаМарківського району Луганської області,Просянської сільської територіальної громади сіл Просяне, Розсохувате, ЛимарівкаМарківського району Луганської областіу Марківську селищну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селищі Марківка.

2. Винести на громадське обговорення питання підтримки вказаної у пункті 1 цього розпорядження пропозиції та провести відповідно до Порядку проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням Марківської селищної ради від 18травня 2018 року № 31-15/2018, громадські слухання:
- серед жителів селища Марківка – об 11.00 годині 18 травня 2018 року у приміщенні Марківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області за адресою: вулиця Центральна, 20. Відповідальна особа – Андрієнко Л.А.;
- серед жителів селища Марківка – об 12.00 годині 18 травня 2018 року у приміщенні управління соціального захисту населення Марківської райдержадміністрації за адресою пр. Південний , 2. Відповідальна особа – Андрієнко Л.А;
- серед жителів селища Марківка – о 17.00 годині 18травня 2018 рокуна площі перед сільськимклубом Мрія по вул.Єременка. Відповідальна особа – Андрієнко Л.А.

3. Після отримання протоколів громадських слухань включити до порядку денного 32 сесії VII скликання Марківської селищної ради питання про добровільне об’єднання Марківської селищної територіальної громади селища Марківка, села ДеркуловеМарківського району Луганської області, Бондарівської сільської територіальної громади сіл Нова Україна, Курячівка, БондарівкаМарківського району Луганської області, Ліснополянської сільської територіальної громади сіл Лісна Поляна, Фартухівка, Крупчанське, Марківське, Скородна, ТишківкаМарківського району Луганської області,Гераськівської сільської територіальної громади сіл Гераськівка, РудівкаМарківськогорайону Луганської області, Кризької сільської територіальної громади сіл Кризьке, СичівкаМарківського району Луганської області, Кабичівської сільської територіальної громади сіл Кабичівка, Веселе, Липове Марківського району Луганської області, Сичанської сільської територіальної громади сіл Лобасово, Виноградне, Бондарне, Сичанське, Крейдяне, Городище, Караван Солодкий Марківського району Луганської області, Краснопільської сільської територіальної громади сіл Красне Поле, Первомайське, Височинівка, КаськівкаМарківського району Луганської області, Просянської сільської територіальної громади сіл Просяне, Розсохувате, ЛимарівкаМарківського району Луганської областіу Марківську селищну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селищі Марківка.

4. Оператору ком’ютерного набору Зайцевій Н.В. оприлюднити дане розпорядження шляхом розміщення інформації на сайті Марківської селищної ради.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

т.в.о. Марківського селищного
голови,секретар ради Л.А. Андрієнко