Чт, 02.05.2024, 08:11

Головна » 2017 » Березень » 16 » Мешканця смт. Марківка засуджено за умисне нанесення тяжкого тілесного ушкодження
Мешканця смт. Марківка засуджено
за умисне нанесення тяжкого тілесного ушкодження

Марківським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно жителя смт. Марківка по обвинуваченню в умисному спричиненні тяжких тілесних ушкоджень.
Досудовим розслідуванням встановлено, що у квітні 2016 року даний громадянин, перебуваючи на майданчику перед центральним входом до будівлі колишнього магазину «Універмаг», розташованого за адресою: смт. Марківка, провулок Південний, 3, на ґрунті раніше виниклих неприязних відносин умисно наніс потерпілому один удар ножем в область живота, внаслідок чого спричинив йому тяжкі тілесні ушкодження.
Вироком Марківського районного суду вказаного громадянина визнано винним в умисному нанесенні тяжкого тілесного ушкодження, небезпечного для життя в момент заподіяння (ч. 1 ст. 121 КК України), та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років. На підставі ст. 75 КК України його звільнено від відбуття призначеного покарання з випробувальним строком 3 роки.
Вирок набрав законної сили.

Виконувач обов’язків начальника
Марківського відділу