Пн, 29.04.2024, 21:50

смт Марківка № 23-1/2017

Про затвердження «Програми поліпшення сервісу
обслуговування платників податків»

Розглянувши лист та програму Марківського відділення ДФС України Старобільської ОДПІ про розгляд та затвердження «Програми поліпшення сервісу обслуговування платників податків» у Центрі обслуговування платників при Марківському відділення Старобільської об’єднаної державної податкової інспекції ГУДФС у Луганській області, керуючись п.22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада вирішила:

1. Затвердити Програму поліпшення сервісу обслуговування платників податків
у Центрі обслуговування платників при Марківському відділення Старобільської об’єднаної державної податкової інспекції ГУДФС у Луганській області.

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань формування бюджету, фінансів та економічних питань.

Голова Марківської
селищної ради І.А.Дзюба