Пн, 29.04.2024, 22:22

ХХШ СЕСІЇ УІІ СКЛИКАННЯ

10 жовтня 2017 року
смт.Марківка РІШЕННЯ № 23-2/2017

Про затвердження проекту будівництва на «Капітальний
ремонт систем водопостачання і каналізації в комунальному
дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №1 «Теремок»
по вул.. Комунальна б.2, смт. Марківка, Луганської області»

Відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою КМУ від 11 травня 2011 року №560, заслухавши інформацію селищного голови, щодо затвердження проектно-кошторисної документації та враховуючи позитивний експертний звіт за №13-0342-Е-КЧ від 01 вересня 2017 року, щодо розгляду кошторисної частини проектної документації на «Капітальний ремонт систем водопостачання і каналізації в комунальному дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №1 «Теремок по вул.. Комунальна б.2, смт. Марківка, Луганської області», керуючись ст. 26, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна ради вирішила:

1. Затвердити проект будівництва на «Капітальний ремонт систем водопостачання і каналізації в комунальному дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №1 «Теремок» по вул.. Комунальна б.2, смт. Марківка, Луганської області» із обсягом фінансування в загальній сумі 676434 грн. (Шістсот сімдесят шість тисяч чотириста тридцять чотири гривні).

Селищний голова І.А.Дзюба
Переглядів: 268 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0