Пн, 29.04.2024, 20:52

Головна » 2017 » Жовтень » 17 » рішення 23-8

10 жовтня 2017 року
смт. Марківка Рішення № 23 - 8/2017

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу земельної ділянки Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення за адресою: смт. Марківка, вул. Задорожнього, 50 на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в Марківській селищній раді Марківського району Луганської області.

Розглянувши клопотання Луганської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення в особі директора В.М.Дриндак, про поділ земельної ділянки яка знаходиться в постійному користуванні Концерна радіомовлення, радіозв’язку та телебачення на підставі державного акту серія ЯЯ № 168357, у зв’язку з тим, що частина будівель передана в приватну власність громадян за адресою смт. Марківка, вул. Задорожнього, 50 на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в Марківській селищній раді Марківського району Луганської області; керуючись ст.ст. 143, 144 Конституції України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, сесія селищної ради
1. Надати дозвіл Луганській філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення на виготовлення технічної документаціїіз землеустрою щодо поділу земельної ділянки, кадастровий номер 4422555100:17:003:0003, площею 0,6802 га за адресою: смт. Марківка, вул. Задорожнього, 50 на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в Марківській селищній раді Марківського району Луганської області.
2. Зобов’язати Луганську філію Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення замовити та виготовити в організації, яка має ліцензію на проведення землевпорядних робіт, відповідну землевпорядну документацію Всі витрати покласти на заявника.
3. Термін дії дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки складає 1(один) рік з моменту винесення даного рішення. У разі пропущення вищезазначеного терміну, дане рішення вважається таким, що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійно діючу комісію з питань будівництва, агропромислового комплексу та земельних питань.

Селищний голова І.А.Дзюба
Переглядів: 261 | Додав: mar_possovet | Рейтинг: 0.0/0