Чт, 02.05.2024, 20:37

Головна » 2018 » Лютий » 8 » В Старобільській ОДПІ для зручності платників працюють 3 Центри обслуговування платників
В Старобільській ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області відзначають, що усі Центри створені у відповідності до державних стандартів. В них можна отримати цілий перелік послуг, які необхідні платникам - інформаційні, консультаційні, адміністративні, а також приймання кореспонденції.
За січень 2018 року до ЦОП Старобільської ОДПІ звернулося 2726 платників. За звітний період платникам податків надано 1764 адміністративних послуг.
В залах ЦОП постійно працюють фахівці, які надають допомогу платникам при заповненні декларацій, звітів та інших форм документів для отримання адміністративних послуг.
В Старобільській ОДПІ звертають увагу громадян, що у разі виникнення будь-яких питань, платники мають звертатися до фахівців ЦОП ОДПІ.
Контактні телефони ЦОП Старобільської ОДПІ

Назва ЦОП ОДПІ Контактний телефон